KONST / Litografier / Färglitografi 17536779
nr 1753 6779
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 153/220, daterad - 80. Färglitografi, bildmått: 62x48 cm, yttermått inklusive ram: 75x63 cm
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe