KONST / Litografier / Färglitografi 17536779

nr 1753 6779

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Signerad, numrerad 153/220, daterad - 80. Färglitografi, bildmått: 62x48 cm, yttermått inklusive ram: 75x63 cm

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe