Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Blandteknik 3102095



*

nr 310 2095


Blandteknik

Lenght: ()


2st, Stockholmsmotiv, Signerade, 30x48


Estimate:

100

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday April 19 2004
at 16:00:00


  • Bid history
Time Bidder Bid
16/4 11:57:36 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige vattenfärg
  • 1003 MIXED MEDIA
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sweden. Signed, Styre..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 19:25




Ladda ner broschyr