ART / Lithographs / Serigrafier 9941065
nr 994 1065
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
3 pcs, Ron Lior, 250-upplaga, sheet: 66x96 ca,
Serigrafier, 3 st, Ron Lior, 250-upplaga, bladets mått: 66x96 ca
Ron Lior, artist, born 1971.
1000
SEK 800
Monday November 16 2015
at 20:14:01
15/11 17:08:43
700 kr
16/11 19:37:38