KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12667591

nr 1266 7591

Hans Ernback

(1942-2013), Sverige

Akvareller, 4 st, Signerad. Motivet: 22x18 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:53:09

28/7 22:14:25 1      Vinnande bud

Hans Ernback

Läs mer om Hans Ernback