ART / Watercolor paintings & Drawings / Graphic art 17474133
nr 1747 4133
GRAPHIC ART
Barbro Gustafson signerad, dated -59, kvinna med barn abstrakt, unframed, 20x14 cm, Vikskada.
Barbro Gustafson signerad, daterad -59, kvinna med barn abstrakt, oramat löst blad, 20x14 cm
Condition: Vikskada
SEK 100
Monday December 8 2025
at 19:38:33
8/12 15:48:06