ART / Watercolor paintings & Drawings / Graphic art 17474133

nr 1747 4133

GRAPHIC ART

Barbro Gustafson signerad, dated -59, kvinna med barn abstrakt, unframed, 20x14 cm, Vikskada.

Barbro Gustafson signerad, daterad -59, kvinna med barn abstrakt, oramat löst blad, 20x14 cm

Condition: Vikskada

SEK 100

Monday December 8 2025
at 19:38:33

8/12 15:48:06 1      Vinnande bud