MÖBLER / Skåp & hyllor / Buffé 9772339
nr 977 2339
Buffé
1890-tal, Bemålad, längd: 160 cm, djup: 50 cm, höjd: 178 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 31 augusti 2015
kl 18:04:50
600 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.100 kr