FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 11526330

nr 1152 6330

CUPBOARD

peasant, omarbetat, delar 1700-tal, senare bemålning, length: 125 cm, width: 58 cm, height: 205 cm, krön med skador.

allmoge, omarbetat, delar 1700-tal, senare bemålning, längd: 125 cm, djup: 58 cm, höjd: 205 cm

Condition: krön med skador

3000

SEK 1100

Monday December 11 2017
at 19:06:39