ART / Lithographs / Litograph in colors 14652196
nr 1465 2196
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Bo Larsson (b. 1945), Sweden. Smedsudden. Signed, numbered EA, dated -82, unframed. Litograph in colors. Sheet: 57x72,
LITOGRAPH IN COLORS, Smedsudden. Signerad, numrerad EA, daterad -82, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 57x72 cm
Bo Larsson, Swedish painter, born 1945.
700
SEK 300
Monday May 2 2022
at 19:28:37
1/5 18:17:48