ART / Oil paintings / Oil painting 13093297
nr 1309 3297
OIL PAINTING
Sesaki, signed. - 52, landscape. Oil on canvas, 45x56,
Oidentifierad konstnär. Landskap. Signerad, daterad Sesaki -52. Olja på duk, 45x56 cm
SEK 100
Monday February 24 2020
at 20:30:28
23/2 09:02:23