ART / Oil paintings / Acrylic painting 15988075

nr 1598 8075

ACRYLIC PAINTING

Kia Kinell, rökstuga vid strandkanten. Signerad och dated - 98. Akryl på pannå, mm 43x59 cm, outer dimensions including frame: 49x65 cm,

Kia Kinell, rökstuga vid strandkanten. Signerad och daterad - 98. Akryl på pannå, mm 43x59 cm, yttermått inklusive ram: 49x65 cm

Withdrawn

Monday February 19 2024
at 19:35:41