KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13342089
nr 1334 2089
Signerad ML, "Skogsparti", 1952. Olja på duk, 49x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:36:44
100 kr
150 kr
250 kr