BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfötter 12983321
nr 1298 3321
Bordslampfötter
Firma Svenskt Tenn, No 2552. Höjd: 42cm
Kondition: slitage, skador
måndag 16 december 2019
kl 19:51:17
Firma Svenskt Tenn