KONST / Litografier / Färglitografi 15695188

nr 1569 5188

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Signerad, numrerad 34/190. Färglitografi, bildmått: 54x39 cm, yttermått inklusive ram: 72x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 18:21:35

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd