ART / Oil paintings / Oil painting 16969207
nr 1696 9207
OIL PAINTING
Hans V Sundberg. Signed. Oil on panel, 77x107,
Hans V Sundberg, Signerad. Olja på pannå, 77x107 cm
SEK 150
Monday April 28 2025
at 19:11:18
27/4 18:35:02
100 kr
28/4 10:38:01