KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848177

nr 1284 8177

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 28x30 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:07:01

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin