KONST / Litografier / Grafiskt blad 13442310
*
nr 1344 2310
Valeria Montti Colque
(f. 1978), Sverige
Grafiskt blad, Valeria I. Signerad, numrerad 91/165. Motivet: 40x54 cm
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 augusti 2020
kl 18:12:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/8 20:14:30
1
300 kr
31/8 11:48:30
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Läs mer om Valeria Montti Colque
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valeria i valeria montti colque
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37
-
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25
*
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Läs mer om Valeria Montti Colque
nr 1344 2310
Valeria Montti Colque
(f. 1978), Sverige
Grafiskt blad, Valeria I. Signerad, numrerad 91/165. Motivet: 40x54 cm
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/8 20:14:30 | 1 | 300 kr |
31/8 11:48:30 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.Läs mer om Valeria Montti Colque
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valeria i valeria montti colque
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
5005 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. "Soldag på N..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:37 -
5059 Färglitografi
Timo Solin (f. 1947), Sverige. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:25