KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15812068
nr 1581 2068
Torsten Renqvist
(1924-2007), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 52/110, daterad -60. Bildmått: 23x27 cm, yttermått inklusive ram: 38x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:50:29
23/11 21:57:16
Torsten Renqvist
Läs mer om Torsten Renqvist