FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7764313

nr 776 4313

CHAIRS

4 pcs, sent 180-tal, wear.

4 st, sent 180-tal

Condition: slitage

600

SEK 400

Monday September 10 2012
at 17:17:39