FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7764313
nr 776 4313
CHAIRS
4 pcs, sent 180-tal, wear.
4 st, sent 180-tal
Condition: slitage
600
SEK 400
Monday September 10 2012
at 17:17:39
100 kr
350 kr