KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13385115
nr 1338 5115
Träsnitt, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Signerad, numrerad 21/25, daterad -54. Motivet: 39x55 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:10:03
100 kr
150 kr
400 kr
500 kr