KONST / Litografier / Färglitografi 17474135

nr 1747 4135

Barbro Gustafson

(f. 1936), Sverige

Signerad, färglitografi, numrerad 22/30, abstrakt, oramat löst blad, 22x16 cm

Barbro Gustafson, svensk bildkonstnär född 1936.

måndag 8 december 2025
kl 19:42:16

Barbro Gustafson

Läs mer om Barbro Gustafson