KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16123006

nr 1612 3006

Teckning

Blyerts, Signerad, yttermått inklusive ram: 36x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:09:30

14/4 21:45:52 1      Vinnande bud
15/4 17:31:09 1      justering av budtak