KONST / Litografier / Färglitografi 9098635
*
nr 909 8635
Denice Zetterqvist
(1929-2014), Sverige
Färglitografi, Denice Zetterqvist (f. 1929), 186/225, motivet: 36x48
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 september 2014
kl 18:41:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/8 13:44:09
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Läs mer om Denice Zetterqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: denice zetterqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54
*
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Läs mer om Denice Zetterqvist
nr 909 8635
Denice Zetterqvist
(1929-2014), Sverige
Färglitografi, Denice Zetterqvist (f. 1929), 186/225, motivet: 36x48
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 september 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/8 13:44:09 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk mÃ¥lare född 1929, död 2014.Läs mer om Denice Zetterqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: denice zetterqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:54



