KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16217124

nr 1621 7124

Akvarell

födelsedagstavla, 1800-tal, björkram, 32x38 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm

Utrop:

500 kr

måndag 20 maj 2024
kl 18:01:38