KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 11187109

nr 1118 7109

Kopparstick

Efter Rubens, 1700-tal, bladets mått: 57x47

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 3 juli 2017
kl 20:38:09