KONST / Litografier / Färglitografi 11709006
nr 1170 9006
Sven Jonson
(1902-1981), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 181/350, bladets mått: 65x50 cm
Sven Jonson, svensk målare född 1902 i Halmstad, död 1981.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:34:43
8/3 13:49:48
19 mar