KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13914112

nr 1391 4112

Einar Wallquist

(1896-1985)

Blyerts, Einar Wallquist (1896-1985), kvinna. Signerad, daterad -44. Motivet: 31x23, yttermått inklusive ram:

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:56:58

17/4 12:12:51 1      Vinnande bud