ART / Lithographs / Litographs in colors 14098590
nr 1409 8590
Henri Rousseau
(1844-1910), Frankrike
Henri Rousseau (1844-1910), France. Tryckt signatur, 300-upplaga, oramade lösa blad. Sheet: 56x75 cm. No signature,
LITOGRAPHS IN COLORS, Tryckt signatur, 300-upplaga, oramade lösa blad. Bladets mått: 56x75 cm. Ej signerad
Henri Rousseau (Le Douanier), French painter born 1844, dead 1910.
SEK 150
Monday August 2 2021
at 19:46:35
26/7 22:05:00
100 kr
2/8 18:03:29
Henri Rousseau
Read more about Henri Rousseau