ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 17132332

nr 1713 2332

Olle Ljungström

(1961-2016), Sverige

Olle Ljungström (1961-2016), Sweden. "Nu är allt på plats". Signed, dated -10, unframed, pannå49x34,

MIXED MEDIA, "Nu är allt på plats". Signerad, daterad -10, oramad, pannå49x34 cm

Olle Ljungström, Swedish msuiker and painter born 1961, dead 2016.

Yes

2400

SEK 2000

Monday July 14 2025
at 20:54:41

13/7 18:44:23 1      Vinnande bud

  • Artist/Designer

Olle Ljungström

Read more about Olle Ljungström