ART / Lithographs / Litograph in colors 13669059
nr 1366 9059
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Alf Olsson (b. 1925), Sweden. " Dagsländan". Signed, numbered 8/20, dated 1972, 62x47,
LITOGRAPH IN COLORS, " Dagsländan". Signerad, numrerad 8/20, daterad 1972,62x47 cm
Withdrawn
Monday December 14 2020
at 19:14:59
Alf Olsson
Read more about Alf Olsson