MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 5991160
nr 599 1160
Skåp
1910-tal, Ek, längd: 88, djup: 55, höjd: 206
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 14 september 2009
kl 18:21:26
1.000 kr
500 kr
900 kr
1.200 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr