KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12319148

nr 1231 9148

Sture Kjellström

(1927-1988), Sverige

Etsning, Katarinahissen, Slussen. Signerad, numrerad 177/310. Motivet: 26x33 cm

Sture Kjellström, svensk bildkonstnär född 1927, död 1988.

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 januari 2019
kl 18:13:59

24/1 13:21:27 1      Vinnande bud

Sture Kjellström

Läs mer om Sture Kjellström