KONST / Litografier / Färglitografi 14545130
nr 1454 5130
Färglitografi
Mats Höjer. Signerad, numrerad 165/360. Färglitografi, bildmått: 48x40cm, yttermått inklusive ram: 67x52cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:49:07
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr