MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Tins 13824359

nr 1382 4359

TINS

1950-70-tal, miscellaneous, wear.

1950-70-tal, diverse

Condition: slitage

600

SEK 500

Monday Mars 1 2021
at 19:28:20