KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13316247
*
nr 1331 6247
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kvinna, kopia efter Tizian. Signerad, Olja på duk, 80x63cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2020
kl 19:18:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/5 11:24:46
1
1.000 kr
27/5 12:27:57
2
1.100 kr
27/5 12:40:11
1
1.300 kr
27/5 21:18:32
3
1.300 kr
27/5 21:18:32
1
1.300 kr (Budbetjänt)
28/5 20:52:07
4
1.900 kr
29/5 17:13:57
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar tizian
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:10
-
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:32
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1331 6247
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Kvinna, kopia efter Tizian. Signerad, Olja på duk, 80x63cm
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 2.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/5 11:24:46 | 1 | 1.000 kr |
| 27/5 12:27:57 | 2 | 1.100 kr |
| 27/5 12:40:11 | 1 | 1.300 kr |
| 27/5 21:18:32 | 3 | 1.300 kr |
| 27/5 21:18:32 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
| 28/5 20:52:07 | 4 | 1.900 kr |
| 29/5 17:13:57 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinna olja olja på duk oljemålning oljemålningar tizian
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 19:10 -
6745 Oljemålning
Carl Erik Trulsson, Signerad, Tussilago. Olja på d..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
19 jan kl 18:32



