KONST / Litografier / Färglitografi 17188262
nr 1718 8262
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad Hc 9/30. Färglitografi, bildmått: 32x26 cm, yttermått inklusive ram: 49x42 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 19:02:04
100 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
600 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström