KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713025

nr 1471 3025

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Södra Spanien". Signerad a tergo. Olja på duk, 72x60 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:58:14

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano