KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13174044

nr 1317 4044

1700-tal, Pastoral scen. Ej signerad. Olja på duk, ej ramad, 70x55 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

2.600 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 30 mars 2020
kl 20:32:48

  • Klassiska
  • 30 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska