KONST / Litografier / Färglitografi 13152052

nr 1315 2052

Yrjö Edelmann

(1941-2016), Sverige

Färglitografi, Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. EA-upplaga. Signerad. Motivet: 34x50, oramat löst blad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 23 mars 2020
kl 18:34:18

  • Tema
  • 23 mar

Yrjö Edelmann

Läs mer om Yrjö Edelmann