MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 9682026

nr 968 2026

Bokskåp

1800-tal, längd: 130 cm, djup: 40 cm, höjd: 230 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

6.000 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 29 juni 2015
kl 20:11:07

28/6 16:22:24 1      5.600 kr
29/6 19:48:39 2      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 29 jun

Klassiska

Läs mer om Klassiska