ART / Lithographs / Litograph in colors 9658279
nr 965 8279
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), Café, EA-upplaga (konstnärens exemplar), sheet: 60x80,
LITOGRAPH IN COLORS, Karl Höglund (f. 1940), Café, EA-upplaga (konstnärens exemplar), bladets mått: 60x80
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1500
SEK 1000
Monday June 1 2015
at 18:43:49
29/5 18:54:33
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund