KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848378
nr 1284 8378
Oidentifierad konstnär. Signerad Bodenstam, Blomster. Olja på duk på pannå, 45x40 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:51:01
150 kr