KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581252

nr 1358 1252

Erik Holmgren, Jugendram. Signerad, daterad 1906, landskap. Olja på duk, 50x71 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:07:46