ART / Lithographs / Litograph 8445440
nr 844 5440
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Johannes Olsson (b. 1945), Épreuve d'artiste (artist proof), pens, sheet: 60 x 83,
LITOGRAPH (F), Johannes Olsson (f, 1945), EA (konstnärens exemplar), Pennor, bladets mått: 60 x 83
Johannes Olsson, Swedish painter, born 1945.
800
SEK 300
Monday September 2 2013
at 20:13:04
100 kr
250 kr