ART / Watercolor paintings & Drawings / Akvarell 4058061
nr 405 8061
Akvarell
Lenght: ()
1700-tal, 'Swartsiö' 22x20
300
SEK 19500
Monday April 10 2006
at 16:00:00
450 kr
hidden*
900 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr