KONST / Litografier / Färglitografi 12645432
nr 1264 5432
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Man med hund, 40-upplaga, signerad, bladets mått: 56x75 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:56:42
15/7 15:24:18
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström