KONST / Litografier / Färglitografi 9546469
nr 954 6469
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Thage Nordholm (1927-1990), barn, PT, signerad, motivet: 40x40
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 april 2015
kl 18:17:50
13/4 15:00:45
All världens barn (Lisa Larson)