FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10951237

nr 1095 1237

CHAIRS

Ett pairs, barock, Gyllenläder, slitage, skadad.

Ett par, barock, Gyllenläder

Condition: slitage, skadad

3000

SEK 1500

Monday Mars 13 2017
at 18:10:26

7/3 14:27:31 1      Vinnande bud
13/3 11:43:46 1      justering av budtak

Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.