ART / Oil paintings / Oil painting 14488088
nr 1448 8088
OIL PAINTING
Lars Olof Kolsrud, monogramsignerad 1987, "söndagsutflykt". Oil on canvas, 27x35, outer dimensions including frame: 35x44,
Lars Olof Kolsrud, monogramsignerad 1987, "söndagsutflykt". Olja på duk, 27x35, yttermått inklusive ram: 35x44 cm
600
SEK 300
Monday February 14 2022
at 20:54:54
8/2 20:54:21