LIGHTING / Table lamps / Table lamp 12826073
nr 1282 6073
TABLE LAMP
EWÅ, Värnamo, 1950s. Height: 30 ca, wear.
EWÅ, Värnamo, 1950-tal. Höjd: 30 ca
Condition: slitage
800
SEK 900
Monday October 21 2019
at 20:39:22
300 kr
800 kr