KONST / Litografier / Färglitografi 11933452

nr 1193 3452

Mikael Kihlman

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 294/295. Motivet: 25x20

Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.

måndag 16 juli 2018
kl 18:49:37

Mikael Kihlman

Läs mer om Mikael Kihlman